Задзеркалля. Studio Artzebs у Києві

На другому поверсі ТЦ Gorodok Gallery працює студія художньої групи Artzebs.

Щочетверга запрошуємо Вас на закритий захід АРТ – ТЕРАПІЮ, де ви зустрінетесь з дивовижним світом живопису!

Вечір мистецтва і творчості в студії Артзебс на Почайній.

Якщо цікаво – тицяй та заповнюй форму!

Artzebs — це об’єднання художників, засноване у 1998 році. Ініціатором створення групи став художник Володимир Гуліч. Серед учасників групи у різні часи були художники та музиканти: Андрій Стегура, Madjah’s, Геннадій Козуб, Віктор Покиданець, Віка Бегальська. Зараз в групі постійно працюють Володимир Гуліч, Настя Лойко, VJ Yarkus.

Березень 2020 року пандемія COVID-19 змусила призупинити роботу багатьох мистецьких майданчиків. Можливості для митців показувати свої роботи і утримувати творчі майстерні стали критичними. В умовах тотальної зміни зав’язків і форм відносин у суспільстві, спонтанно виникають нові, незвичайні, обнадійливі приклади взаємодії.

«Хоча пандемія справила величезний вплив і на комерційне життя також, — кажуть представники Gorodok Gallery, — поступове зниження санітарних обмежень дає можливість працювати та розвиватись далі. Так виникла ідея запросити художників створити творчий простір Studio Artzebs у Gorodok Gallery на Почайній.»

Відтепер тут можна знайомитись з сучасним українським мультидисциплінарним мистецтвом, відвідувати лекції, спостерігати за митцями під час їх роботи.

 

Група багато працює з різними медіа і в такий спосіб втілює і розвиває ідеї виразності в образотворчому мистецтві. Учасники групи декларують єдність мистецтва з сучасністю і принципи взаємодопомоги у цілісній системі Всесвіту. Поєднання міської архітектури, музики і цифрових відеотехнологій створює унікальний художній контент – живопис, генеративні відео, скульптури, фрески тощо.

Як випливає з назви, Studio Artzebs бере за відправну точку ательє художника —  внутрішню роботу з генерування та втілення художнього вислову, його документацію. Поєднуючи простір творчій і простір комерційний художники отримують платформу для створення та демонстрації своєї практики та для резонування у публічному просторі і паралельно розміркувують про те, що означають всі ті зміни, які відбувають в суспільстві і світі просто зараз.

«Існує мультидисциплінарна художня практика, вона і приваблює, – говорить художник Володимир Гуліч, – художня група Artzebs зібрала колекцію творів: живопису, фото, об’єктів, відеоарту, відео-інсталяцій, які створювались для художніх проектів таких, як: «Куди ведуть лози», експедиції «Куяльник» та «Пападокія», симпозіум сучасного мистецтва «Бірючий». Зараз ми продовжуємо досліджувати взаємодії класичних художніх медіа та сучасних».

Gorodok Gallery, побудований на місці старого заводу, має архітектуру торговельних залів і середовище «білого куба» — великих холів бажань.

Схожа симптоматично ситуація пошуку нових взаємодій, з метою динамічного повернення з кризи COVID-19, склалась на берлінської арт сцені. Величезна і амбітна , відкрилась «Studio Berlin» – виставковий проект у якому приймають участь понад 115 художників. Це результат співпраці видатних колекціонерів Карен і Крістіан Борос та культового нічного клубу «Berghain».

 

Madjah`s for LAND FAIR

Відвідування: вівторок, четверг, субота 12.00 | 18.00

Усі питання за телефоном +3 8 050 037 62 60